Kontakt:

Kontaktní osoba: Jan Hudeček

Tel. číslo: +420 721 754 892

e-mail: rychle-snadno@email.cz

ICQ: 566 146 719

Vítejte na webu věnovaném inzerci a poznání, nákupu i zasmání!

--> Vstup do inzerce - Poptávka/Práce, služby <--

Poptávka - Práce, služby

Při vkládání inzerátů prosím dodržujte pravidla inzerce!

Inzeráty vkládejte v rozumné délce (nechceme Vás nijak omezovat, ale stručný zápis zajistí udržení celkové přehlednosti).

Jestliže jste neregistrovaný uživatel, tak je nutné na sebe v inzerátu uvádět platný kontakt. V případě že jste již registrovaní a máte uveden kontakt v kolonce "Podpis do diskuze", tak kontakt na sebe při vkládání inzerátu již uvádět nemusíte.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8037"
Neboj se vycestovat do zahraničí! S námi bude vše jako doma – OVŠEM kromě VÝDĚLKŮ!!
Ahoj holky, chcete vyjet do zahraničí vydělat si pořádné peníze? V Česku to stojí za nic a na Slovensku to není o mnoho lepší? Bojíš se sama vycestovat do zahraničí? Neumíš jazyk? A nemáš peníze na cestu? Tak jsi u nás správně!! Náš privát se nachází v Rakousku, nejlevnější způsob dopravy k nám je busem. Ačkoliv jsme v cizině, jsme pouze československý kolektiv a české vedení. Práce u nás je legalní. Stačí jen dojet. My zařídíme reklamu, telefonistka se stará o telefony a klienty, potřebné věci na práci jsou u nás zdarma k dispozici. Nabízíme velmi příjemné prostředí, ubytování, diskrétnost a bezpečnost. Samozřejmostí jsou vysoké výdělky, stálá klientela, volná pracovní doba, vše extra jsou Tvoje. V blízkosti jsou potraviny, drogérie, restaurace, trafika, bazén, fitko, solárium, mc donald. Těšíme se na Tvoji zprávu! Kontakt: jana.nov.1982@gmail.com
Hledám jakoukoliv práci v okolí Bučovic. Jsem vyučen jako zedník, mám ř.p. typu C a mám licenci jako svářeč.
776411811
Hledám práci ohledně
poskytování půjček-bez
ŽL.Nejlépe vyřizování po
emailu nebo telefonicky-není
podmínkou.Nejlépe na
podnikatelský záměr nebo hotovostní úvěry bez zajištění nemovitosti. Možno
též MLM v půjčkách. Mám zkušenosti s bývalou společností Profireal a v telemarketingu.
Žena 40 let, vyučena
jako tkadlena, 5 let praxe: Lisy klasika, termosety a termoplasty. Muž 45 let, vyučen jako obráběč kovů, 15 let praxe:
Termosety a termoplasty.
Oba dva : Praxe v
nepřetržitém provozu.
3 děti. Ubytování při zaměstnání velkou výhodou.
INTEGRA, a.s. Středisko Miroslav Společnost zabývající se produkcí jednodenních kuřat
nosného typu a násadových vajec přijme pracovníka na
pozici: ÚDRŽBÁŘ
Náplň práce:
• Opravy strojů a zařízení
• Svoz násadových vajec
• Denní kontrola zařízení,
předcházení poruchám
• Celková správa a údržba
nemovitostí
Požadujeme:
• Řidičský průkaz skupiny B
• Řidičské oprávnění na VZV
výhodou, nikoli podmínkou
• Platnost vyhlášky 50 §6 výhodou, nikoli podmínkou.
Zbyněk Skácel Vedoucí chovů a odchovů Tel.: 602 771 261 Zbynek.Skacel@hendrix- genetics.com
Překládám texty z
angličtiny do češtiny i
obráceně, s překladem už mám zkušenosti. Jsem studentkou Vysoké školy
ekonomické, angličtinu
studuji 12 let.
Hledám práci z domova, spolehlivost, odpovídajicí
výdělek.
Praha
Kontakt: Z.brum@seznam.cz
08.08.2014 11:08:37
hudy999ajajajajaja

Přihlášení

Registrace

Nakupujete rádi, nebo hledáte výhodného poskytovatele služeb? Máme pro Vás TOP výběr těch NEJ e-shopů a poskytovatelů v přehledných kategoriích:

Name
Comment
Or visit this link or this one