Kontakt:

Kontaktní osoba: Jan Hudeček

Tel. číslo: +420 721 754 892

e-mail: rychle-snadno@email.cz

ICQ: 566 146 719

Vítejte na webu věnovaném inzerci a poznání, nákupu i zasmání!

Rychlá půjčka

Rychlá - Půjčka všem!

Jestliže se nacházíte ve finanční tísni, není nic lehčího než nás o peníze požádat! Víme, že v dnešní době není příliš jednoduché půjčku sehnat, a většinou lze také narazit na spoustu podvodníků. Proto jsme přišli s nápadem, že proti této smršti podvodníků začneme bojovat. Zároveň také chceme poukázat na lichvářské praktiky některých finančních společností, kde Vám půjčí 500 kč a již za týden chtějí zpět až 750 kč !!

Dnes požádáte, zítra utrácíteVíme moc dobře, že do problémů s financemi se může dostat kdokoliv velice rychle. Z tohoto důvodu pro Vás máme připravené půjčky, které Vám nejen ve velmi krátkém čase pomohou, ale také Vás nestáhnou na úrocích ještě níže do větší dluhové pasti! Vzít si u nás můžete půjčku dobu kterou si sami vyberete, a to v rozmezí 1 - 12 měsíců! Poskytujeme půjčky v rozmezí 500 kč - 10.000 kč, a je pouze na Vás, jak dlouho chcete splácet, jelikož si plně uvědomujeme, že každý žadatel si nemůže dovolit vrátit 5.000 kč do měsíce. Žádat mohou zaměstnaní, důchodci, studenti, nezaměstnaní a vůbec každý kdo je starší jak 18 let. Šanci dáme každému, a to i bez potvrzení o příjmu, nebo nahlížení do registrů. Půjčku zasíláme hned po schválení, a při převodu na účet, je možné mít peníze již druhý den od žádosti k dispozici. Jedinou naší podmínkou je to, aby každý klient řádně splácel. Po prvním nezaplacení splátky Vám pošleme upomínku, která Vás upozorní na zapomenutou splátku. Jestliže však nezaplatíte ani druhou splátku v pořadí, předáme pohledávku vymahačské firmě. Proto Vás důrazně žádáme předem, abyste nás při neschopnosti odeslat splátku vždy kontaktovali. Každému nabízíme možnost jednorázového využití odkladu splátky až o dva měsíce, a to zdarma.

Jak požádat o půjčku?
Vyberte si půjčku, odešlete SMS v předepsaném tvaru na uvedené tel. číslo. V případě schválení úvěru budete do 24 hodin kontaktováni operátorem.Půjčka

500 kč

na dobu 1-2 měsíce s úrokem 15%, odešlete SMS ve tvaru: PUJCIT 500 na tel. číslo ******Půjčka

1.000 kč

na dobu 1-3 měsíce s úrokem 13%, odešlete SMS ve tvaru: PUJCIT 1000 na tel. číslo ******Půjčka

2.000 kč

na dobu 1-3 měsíce s úrokem 10% odešlete SMS ve tvaru: PUJCIT 2000 na tel. číslo ******Půjčka

3.000 kč

na dobu 1-4 měsíce s úrokem 10% odešlete SMS ve tvaru: PUJCIT 3000 na tel. číslo ******Půjčka

5.000 kč

na dobu 1-6 měsíců s úrokem 10% odešlete SMS ve tvaru: PUJCIT 5000 na tel. číslo ******Půjčka

6.000 kč

na dobu 1-12 měsíců s úrokem 10% odešlete SMS ve tvaru: PUJCIT 6000 na tel. číslo ******Půjčka

7.000 kč

na dobu 1-12 měsíců s úrokem 10% odešlete SMS ve tvaru: PUJCIT 7000 na tel. číslo ******Půjčka

10.000 kč

na dobu 1-12 měsíců s úrokem 9,4% odešlete SMS ve tvaru: PUJCIT 10000 na tel. číslo ******Cena sms je ** kč
Jak to funguje?
Je to zcela jednoduché. Každý kdo odešle žádost, může půjčku získat. Bez ohledu zda máte či nemáte práci, prostě vybereme každý den max 100 žadatelů, a těm prostě půjčíme dle dohody. Vzhledem k tomu, že nejsme slavní, neděláme si obrovskou reklamu, a nevnucujeme se lidem v reklamách, tak předpokládáme že více jak 100 žadatelů za den ještě dlouho nebude, a proto máte vysokou šanci, že půjčku získáte automaticky. Spolupracujeme s několika investory, kteří po dohodě poskytují skrze nás tyto výhodné půjčky, které poskytují z vlastních zdrojů. Za každého kdo si půjčí, automaticky přebíráme zodpovědnost, a plně Vám důvěřujeme.


PřihlášeníRegistraceNakupujete rádi, nebo hledáte výhodného poskytovatele služeb? Máme pro Vás TOP výběr těch NEJ e-shopů a poskytovatelů v přehledných kategoriích:Name
Email
Comment
Or visit this link or this one